Unique sailing hotel

WEEK OF SEA ADVENTURES 449 € / person or 799 € / 2-berth cabin

(Polski) Nasze Usługi

(Polski) Yacht Vacation zajmuję się organizacją rejsów morskich. Zapewniamy niesamowitą przygodę i odpoczynek na jachcie. Podczas naszych rejsów można odbyć przeszkolenie z zakresu sterowania jachtem. Serdecznie Zapraszamy !

(Polski) Rejsy morskie jachtem

(Polski) Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę ?
Zawsze chciałeś poczuć się jak prawdziwy marynarz?
Kochasz słońce i ciepłe morze?
Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że świetnie trafiłeś i możemy pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z Nami w celu ustalenia szczegółów rejsu.
Ahoj przygodo !

(Polski) Wyróżnia nas

(Polski) Cena rejsu jachtem żaglowym wynosi 449 EUR (chyba, że jest podana inna). W cenę są wliczone : ubezpieczenie jachtu, opieka kapitana, opłaty za wodę, gaz, paliwo i opłaty portowe. Koszt tygodniowego wyżywienia na jachcie to 50 EUR.
Nie pobieramy żadnych kaucji przed rejsem. Jasne i przejrzyste opłaty to jest to co wyróżnia nas na rynku.

(Polski) Rejsy szkoleniowe

(Polski) Czy wiesz, że podczas naszych rejsów przejdziesz podstawowe przeszkolenie żeglarskie a po rejsie Kapitan wystawi Ci opinię zgodną z wymogami Polskiego Związku Żeglarskiego?
I Ty możesz stanąć za sterem jachtu !

(Polski) Podróż weselna jachtem

(Polski) Jesteście rodzicami lub przyjaciółmi Młodej Pary? Chcecie zrobić im wyjątkowy i niezapomniany prezent? Zabierzcie ich na niesamowity rejs żaglowym jachtem. Terminy naszych rejsów ustalamy indywidualnie na potrzeby klientów. Zazwyczaj trwa on tydzień od soboty do soboty. Jednak jesteśmy otwarci na klientów i możemy zorganizować rejs w dowolnym miejscu i terminie.

(Polski) Zalety rejsu jachtem

(Polski) Poczuj wiatr we włosach, przyjemną morską bryzę, która chłodzi rozgrzane słońcem ciała. 
Przeżyj niesamowite wakacje na Morzu Śródziemnym, w Grecji, Chorwacji, lub na Wyspach Kanaryjskich!

(Polski) Wypoczynek
(Polski) Jeżeli tylko chcesz, możesz przez cały tydzień opalać się i podziwiać piękne widoki.
 Zrelaksuj się i zapomnij o codzienności!
(Polski) Przygoda
(Polski) Któż z nas nie marzył w dzieciństwie aby być piratem. Teraz jako dorośli możemy spełniać te marzenie pływając od wyspy do wyspy i odkrywając ich skarby.
(Polski) Doświadczenie
(Polski) Aby wejść na pokład naszego jachtu nie musisz być przeszkolonym żeglarzem, lecz jeżeli tylko chcesz możemy Cię wiele nauczyć a kapitan po rejsie wystawi Ci opinię zgodną z wymogami Polskiego Związku Żeglarskiego.
(Polski) Nowe znajomości
(Polski) Morze i wspólna przygoda zbliżają ludzi. 
Poznaj nowych przyjaciół, a nawet znajdź miłość :)

(Polski) Nowe rejsy

(Polski) Dlaczego warto wybrać Yacht Vacation

(Polski) Gwarancja zadowolenia

(Polski) Zapewniamy komfort pobytu naszym gościom na jachcie podczas rejsów i szkoleń. Jesteśmy elastyczni, plan i trasę rejsu modyfikujemy w zależności od potrzeb klientów. Rzetelność, uczciwość i dbałość o naszych Gości to nasza dewiza! Można nam zaufać.

(Polski) Bezpieczeństwo

(Polski) Wyjazdy z nami są gwarancją bezpieczeństwa ponieważ posiadamy wszystkie niezbędne go żeglugi umiejętności i uprawnienia. Rejsy prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi na danym akwenie przepisami prawa. Posiadamy Ubezpieczenie NNW. Prowadzimy legalną działalność.

(Polski) Konkurencyjne ceny

(Polski) Jasne i przejrzyste opłaty! 
Cena rejsu – 499 EUR (chyba, że jest podana inna) Obejmuje ona: opiekę kapitana, opłaty za wodę, gaz i paliwo, opłaty portowe, ubezpieczenie jachtu. Nie pobieramy kaucji przed rejsem. Brak ukrytych opłat.