fbpx

Najczęściej zadawane pytania

Witajcie !

Aby wyjść naprzeciw naszym klientom postanowiłem w tym poście odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania na temat rejsu. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące organizacji rejsu, proszę o zapoznanie się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Jaka jest cena rejsu i co zawiera?

Odpowiedź: Cena rejsu wynosi 499 EUR (chyba, że jest podana inna). W cenę są wliczone : ubezpieczenie jachtu, opieka kapitana, opłaty za wodę, gaz, paliwo i opłaty portowe.

Czyli muszę samemu dojechać do Grecji?

Odpowiedź: Tak, cena rejsu nie obejmuje dojazdu do portu w Grecji. Jednak bardzo chętnie pomożemy Państwu znaleźć dogodne połączenie lotnicze z Polski do Aten. W Atenach spotykamy się w porcie Pireus.

W jakich terminach odbywają się rejsy?

Odpowiedź: Rejsy odbywają się co tydzień przez cały sezon. Zawsze wypływamy w sobotę o 16 i wracamy w następną sobotę o 10.

A co z wyżywieniem?

Odpowiedź: Gotujemy na pokładzie, posiłki spożywamy razem z załogą w mesie. Opłata wynosi 50 EUR. Całkowite rozliczenie następuje po rejsie. W zależności od sytuacji dokonujemy zwrotu lub pobieramy dopłatę.

Czy mogę zgłosić się samemu, czy muszę zebrać grupę osób?

Odpowiedź: Jasne, że możesz być sam. Na jachcie są kabiny dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. Możesz również wynająć całą kabinę dla siebie ( koszt 899 EUR).

Z jakiego jachtu korzystacie?

Odpowiedź: Korzystamy z łodzi typu Bavaria 42. Jest to idealna łódź do podróży z dziećmi.Na łodzi znajdują ię cztery kajuty oraz dwie toalety.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu 🙂

Pozdrawiamy!

Ekipa YachtVacation