fbpx

Rejsy na Wyspach Kanaryjskich

Jeżeli masz dość zimowej aury w Polsce, to zapraszamy Cię do naszych rejsów morskich po Wyspach Kanaryjskich. Przeżyj wspaniałą przygodę podczas rejsów morskich pośród wulkanicznych wysp. Atrakcją naszych rejsów morskich jest pływanie  razem z delfinami.

Cena rejsu:

Całkowity koszt rejsu wynosi 400 EUR + 50 EUR składki żywieniowej. Cena nie obejmuje dojazdu na Teneryfę gdzie znajduje się jacht.

Główne atrakcje rejsu:

Wulkan Teide na Teneryfie.

Widok wulkanu zachwyca umysł. Wulkan Teide jest jednocześnie piękny i majestatyczny. Wysokość wygasłego wulkanu wynosi 3 718 m (do 3200 m). Możesz się tam dostać za pomocą windy i nazywamy to” łatwą drogą”. I oczywiście jest tu do zobaczenia wiele innych atrakcji!

Pływanie z wielorybami.

Takie stworzenia morskie jak wieloryby, delfiny, żółwie czekają na ciebie na naszej trasie (nie mniej niż w 20 lokalizacjach). Niezwykłą rozkoszą dla oczu jest dostrzec wieloryby w naturalnym środowisku!

Krajobraz Księżycowy.

Te niezwykłe formy skalne wyżłobione przez wiatr przypominają  fabułę nieznanej planety, ale w pobliżu niesamowitych i kosmicznych krajobrazów naszego Słońca i Nieba, i tak łatwo jest czuć się pionierem!

Wyspa Kolumba.

Wielki admirał zrobił tu ostatni przystanek w drodze do Indii i to jest powiedziane, że był tu dłużej niż w innych miejscach, z powodu zamiłowania do lokalnej signoriny. Ale i Ty możesz osobiście zakochać się w tej pięknej wyspie La Gomera!

Plaża przy ścianie olbrzyma.

Zgodnie z legendą, kiedy Atlantyda tonęła pod wodą, Giganci ustawili głowy nad wodą i tak pozostali na powierzchni, a z czasem stali się kamienni. Witamy na plażach czarnego piasku wulkanicznego, jest ich tu bardzo dużo !

Smocze Drzewo.

To drzewo jest prawdziwym cudem, ma około miliona lat i do jego objęcia potrzeba jest minimum siedem osób. To drzewo jest reliktem przeszłości, kiedyś występowało na całej planecie teraz rośnie tylko tutaj.

Trasa rejsu: