fbpx

Rejsy na Wyspach Kanaryjskich

Zapraszamy na rejsy morskie po Wyspach Kanaryjskich.
Przeżyj wspaniałą przygodę pośród wulkanicznych wysp.
Główną atrakcją jest pływanie z delfinami!

Wulkan Teide na Teneryfie


Widok wulkanu Teide zachwyci każdego swoją majestatycznością. Jego wysokość wynosi 3 718 m (do 3200 m). Ponieważ jest to już wygasły wulkan, można dostać się tam w łatwy sposób – za pomocą windy. Oprócz tego jest tu jeszcze wiele innych atrakcji!

Wieloryby i delfiny

 

Niezwykłą rozkoszą dla oczu jest dostrzeżenie wielorybów w ich naturalnym środowisku! Na trasie rejsu (nie mniej niż w 20 lokalizacjach) czekają na Ciebie również delfiny i żółwie morskie.

 

Księżycowy krajobraz


Te niezwykłe skalne formy wyżłobione przez wiatr przypominają strukturę nieznanej planety. Niesamowite krajobrazy stworzonych przez nasze słońce i niebo robią ogromne wrażenie!

Wyspa Kolumba


Zakochaj się w pięknej wyspie La Gomera, w której zakochał się sam Krzysztof Kolumb! Wielki admirał zrobił tu ostatni przystanek w drodze do Indii i był to jego najdłuższy przystanek. Powodem była lokalna signorina.

Plaża przy ścianie olbrzyma


Zgodnie z legendą, kiedy tonęła Atlantyda tonęła, Giganci ustawili głowy nad powierzchnią wody i tak pozostali aż skamieniali. Zobacz niesamowite plaże czarnego piasku wulkanicznego, jest ich tu bardzo dużo!

Smocze drzewo


To drzewo jest prawdziwym cudem. Ma około miliona lat, a do jego objęcia potrzeba minimum siedem osób. Jest to relikt przeszłości. Kiedyś występowało na całej planecie, teraz rośnie tylko tutaj.

Trasa rejsu

Żegluj z nami!

Całkowity koszt rejsu wynosi 400 EUR + 50 EUR składki żywieniowej.

Cena nie obejmuje dojazdu na Teneryfę gdzie znajduje się jacht.

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować rejs skontaktuj się z nami!

mail: info@yachtvacation.eu

tel. kom./Viber/Telegram: +48 531 511 500