fbpx

Rejsy w Grecji

Zapraszamy na nasze rejsy w Grecji

Co oferujemy:

Nasza oferta obejmuje tygodniowe rejsy w Grecji po bajecznie pięknych wyspach. Terminy rejsów ustalamy indywidualnie z klientem.

Koszt tygodniowego rejsu w kabinie dwuosobowej wynosi 499 EUR/ osoba lub 899 EUR/kabina + 50 EUR wyżywienie.

Cena obejmuje:

 • 7 noclegów w dwuosobowych kabinach,
 • na pokładzie znajdują się dwie wspólne łazienki,
 • komplet ręczników i pościeli,
 • opieka skippera (obsługa porozumiewa się w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim)
 • sprzątanie jachtu po zakończeniu rejsu,
 • ubezpieczenie jachtu oraz uczestników,
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat paliwowych i portowych !!!
 • posiłki gotowane przez załogę, które spożywamy wspólnie w jachtowej mesie.

Spotykamy się w Atenach

Przed wyruszeniem w nasz rejs warto trochę pospacerować po rozgrzanej słońcem ziemi. Będąc w Grecji nie można pominąć wycieczki na Akropol by osobiście zobaczyć zabytki starożytności. Wielką atrakcją jest również widowiskowa zmiana warty pod ateńskim parlamentem. Wieczorem warto zakończyć dzień popijając lokalne napitki w  jednej z wielu kawiarni. Jest to także idealna chwila by zapoznać się z mądrością greckich filozofów. Polecamy także odwiedzić kramy na placu Monastiraki w celu zakupienia pamiątek od lokalnych handlarzy.

Egina:

Główną atrakcją wyspy jest świątynia bogini Afai, jest to jedna z trzech największych świątyń starożytnej Grecji. Starożytny mit mówi, że pierwszymi mieszkańcami wyspy Egina były mrówki, które Zeus przekształcił w ludzi. Pracowici mieszkańcy zmienili wyspę na pistacjowy raj 🙂 Naprawdę lokalne pistacje magiczne!

Wyspa oprócz przesmacznych winogron oliwek i pistacji oferuje bardzo piękne wyroby ceramiczne, które są najlepszą pamiątką z wyspy.

Methana:

Główną atrakcją wyspy są termalne źródła znane na całym świecie ze względu na swoje lecznicze właściwości. Wyspę charakteryzuje typowy wulkaniczny krajobraz. W pobliżu znajduje się bezludna wyspa Moni, na której jedynymi mieszkańcami są oswojone pawie i jelenie. Warto zabrać ze sobą więc pokarm dla zwierząt, które są bardzo przyjaźnie nastawione do turystów i chętnie pozują do wspólnych zdjęć

Paros:

Wyspa tysięcy jachtów! Dzięki dogodnej cieśninie, zawsze znajdziesz na Parosie tysiące żeglarzy z całego świata. Na wyspie znajduje się klasztor Hagio Minas w pobliżu którego położony jest kamieniołom słynnego marmuru. Obiektami wartymi zobaczenia są również stary ratusz z zegarem, kościół na wzgórzu z którego rozciąga się widok na wyspę oraz ruiny fortu rosyjskich marynarzy. Wyspa jest lubianą atrakcją turystyczną ze względu na malownicze krajobrazy i wiele zachowanych zabytków. Popularnością cieszą się też wypożyczalnie rowerów i skuterów wodnych oraz kluby nocne i bilardowe.

Hydra:

Wyspa dała Grekom najwięcej admirałów podczas wojny o niepodległość. Nawet teraz port jest prawdziwą fortecą najeżoną armatami. Na Hydrze obowiązuje zakaz używania pojazdów mechanicznych. Jedynymi pojazdami jakie są używane na wyspie to karetki pogotowia i pojazdy służb miejskich. Wszelki transport na wyspie odbywa się za pomocą zwierząt jucznych. Na wyspie nie ma dużych hoteli, więc nie istnieje tu zorganizowany ruch turystyczny. Istnieje tu specyficzny i spokojny klimat, który tworzy wspaniale zachowana dziewiętnastowieczna starówka i filia ateńskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Spetses:

Od lat sześćdziesiątych jest to mekka ateńskich bogaczy, którzy posiadają tu swoje wille. Jest to najbardziej zielona z lokalnych wysp, na których można jeździć na wypożyczonych skuterach. Atrakcją wyspy jest ogromna latarnia morska ozdobiona rzeźbami, jednak najważniejsze są plaże, które otaczają wyspę ze wszystkich stron.

Kontakt:

Organizacja rejsów specjalnych, stażowych, szkoleniowych na indywidualne życzenie ! ! !

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź chęci rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny :

info@yachtvacation.eu
tel kom/Viber/Telegram :  +48 531 511 500

Comments

 • Irena | Lip 24,2018

  Bardzo mi sie marzy od wielu lat taki rejs 2 tygodnie po morzu śródziemnym ale mnie ceny wysokie nie stac mnie ale moze kiedys

  • admin | Lip 24,2018

   Też od dawna marzyłem o takiej przygodzie. Cenowo to czasem nie więcej niż wakacje nad Bałtykiem, więc można uzbierać 🙂

 • Dodaj komentarz