Круиз по Кикладам, рейс на Санторини 09.08-16.08

Описание

Круизы в Греции – лучший способ познакомиться с богатой культурой, прекрасной средиземноморской кухней и открыть для себя самые красивые уголки этого парусного рая. Расположенная на Средиземном море солнечная Греция предлагает незабываемые приключения для всех моряков. Климат Средиземноморья, тысячи островов, выход к Эгейскому и Ионическому морям привлекают как любителей, так и опытных моряков.

План путешествия

Spotykamy się w Marinie Alimos Kalamaki. Zapoznajęmy się z jachtem i kupujemy produkty. A wieczorem dokonujemy pierwszego przejścia na wyspę
Egina. Po zakotwiczeniu organizujemy kolację zapoznawczą dla załogi. Zapewniamy blask świec i księżyca :) Już tej nocy każdy może spać pod gwiazdami!

Świątynia Posejdona

Маршрут

FAQ

Cena rejsu wynosi 449 EUR (chyba, że jest podana inna). W cenę są wliczone: ubezpieczenie jachtu, opieka kapitana, opłaty za wodę, gaz, paliwo oraz opłaty portowe.

Tak, cena rejsu nie obejmuje dojazdu do Mariny Alimos Kalamaki. Jednak bardzo chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnego połączenia lotniczego z Polski do Athen.

Osiągniecie planowanych portów zależne jest od warunków pogodowych. Prezentowane trasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w wyniku decyzji kapitana.

Cena zawiera:
- zakwaterowanie na jachcie w kajucie dwuosobowej
- usługi i opiekę polskiego, zawodowego kapitana
- ubezpieczenie NNW
- podatek turystyczny: 1,30 euro osoba/dzień
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- szkolenie z bezpieczeństwa żeglugi
- szkolenie z podstawowej obsługi jachtu i urządzeń pokładowych
- zaburtowy silnik do pontonu (elektryczny)
- zabezpieczająca siatka relingowa
- wystawienie opinii z rejsu potwierdzającej odbycie morskiego stażu żeglarskiego

Cena nie zawiera:
- opłaty za transport (bilety lotnicze, taxi)
- sprzątanie jachtu po rejsie: 10 euro osoba
- kasa jachtowa: około 50 euro za osobę za tydzień przy pełnej załodze

Gotujemy na pokładzie, posiłki spożywamy razem z załogą w mesie. Opłata wynosi 50 EUR. Całkowite rozliczenie następuje po rejsie. W zależności od sytuacji dokonujemy zwrotu lub pobieramy dopłatę.

Jasne, że możesz być sam. Na jachcie są kabiny dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. Możesz również wynająć całą kabinę dla siebie ( koszt 799 EUR).

Nasz jacht ma na imię “Sole Mio”. Jest to łódź typu Beneteau Cyclades 43.4. Idealnie nadaje się do podróży z dziećmi. Na łodzi znajdują się cztery kajuty oraz dwie toalety.

Aby wejść na pokład naszego jachtu nie musisz być przeszkolonym żeglarzem, lecz jeżeli tylko chcesz możemy Cię wiele nauczyć a kapitan po rejsie wystawi Ci opinię zgodną z wymogami Polskiego Związku Żeglarskiego.

Na naszym jachcie jest całkowity zakaz palenia pod pokładem. W razie konieczności - można zapalić na rufie na zawietrznej stronie.

Spożywanie alkoholu na pokładzie jest możliwe tylko podczas postoju zacumowanego jachtu w marinie , lub na kotwice.

Цена круиза: 449 €